میزبان فا از شرکت های تقریبا نوپای صنعت هاستینگ کشور است که حدودا از ابتدای دهه ۹۰ ابتدا با عنوان شرکت های ریسلر و … و در نهایت با برند میزبان فا شکل گرفته و روند رو به رشد و خوبی را داشته. در این مقاله قصد داریم به معرفی اجمالی و مختصر شرکت میزبان فا بپردازیم.

هاست میزبان فا

میزبان فا

سرور های دیتاسنتر برج میلاد

برج میلاد تهران قسمتی با عنوان دیتاسنتر دارل که شرکت میزبان فا با انتخاب خوب خودش توانسته قسمتی از فضا و امکانات این دیتاسنتر را اجاره کنه و با تهیه سرور های با کیفیت و به روز دنیا و محصول با کیفیت و خوبی رو به مشتری ها ارائه کنه. ویژگی خوب این دیتاسنتر ایرانی اینه که اولا از لحاظ سئو بخاطر قرار گرفتن اطلاعات سایت در داخل و با توجه به الگوریتم های جدید گوگل و تاکید بیشتر بر بومی بودن، این داخلی بودن سرور ها ویژگی خوبی میتونه برای سئو و بالا آمدن سریع تر سایت در نتایج گوگل برای کاربر به همراه داشته باشه.

 

آقای یزدان پرست مدیریت میزبان فا

یزدان پرست مدیر میزبان فا

یزدان پرست مدیر میزبان فا

عکس بالا از پروفایل آقای یزدان پرست از تلگرام برداشته شده است.

به عنوان نویسنده این مقاله اطلاعاتی در مورد آقای یزدان پرست ندارم! اما در حدود چند مکالمه تلفنی و پیام در شبکه های اجتماعی، ایشان را فردی با پشتکار زیاد و اطلاعلت فنی خوب و علاقه مند به کسب و کار و کارآفرینی یافتم که روحیه و حس خوبی به من دادند. محل فعالیت اصلی شرکت میزبان فا در استان اصفهان و شهر شاهین شهر می‌باشد.

معرفی شرکت میزبان فا

متن زیر معرفی شرکت از صفحه درباره درباره میزبان فا شرکت خودشان کپی شده است.

جرقه شروع کار میزبان فا از کتاب بازنگری بود. مدیر تیم میزبان فا از فعالان حرفه ای وب در اینترنت است و از سال١٣٨۵فعالیت خود را آغاز کرده است. ایده میزبان فا از اینجا آغاز شد که برای کسب و کار های آنلاین خودمان از شرکت های مختلف سرویس های هاستینگ تهیه می کردیم و زمانی که به مشکلات جدی بر می خوردیم، تیم فنی آن شرکت ها یا در بسیاری از موارد پاسخگو نبودند و یا از همه مهمتر در برخی موارد اطلاعات سایت هایمان را از دست می دادیم، زمانی که کتاب بازنگری را مطالعه کردیم، ایده راه اندازی میزبان فا در ذهن ما شکل گرفت تا این که تصمیم گرفتیم تمامی تجربیات بد گذشته خودمان را به تجربیات لذت بخش برای مشتریانمان تبدیل کنیم. در میزبان فا ما یک هدف داریم و آن هم تامین امنیت ، پایداری سرویس ها ، پاسخ گویی سریع و احترام به مشتری است و به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی توانستیم بیش از٢٠٠٠سایت ایرانی را میزبانی کنیم و رضایت آن ها را جلب کنیم و نکته مهم این است که تمدید هرساله بیش از ٩٧درصدی مشتریان میزبان فا نشان از رضایت آنان از خدمات ماست.

 

بهترین هاست وردپرس رو میخوام

 آرش حیدری

اولین هاست خودم رو سال 88 برای اولین وبلاگ وردپرسیم خریدم، ازون زمان تا به الان تقریبا با اکثر شرکت های هاستینگ ایران به عنوان کاربر کار کردم، این سایت اشتراک من و شما از تجربه کاری خودمون با شرکت های هاستینگ ایران برای کاربران جدیده.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *