در این مقاله آموزشی به معرفی ۳ تا از بهترین هاست های وردپرس ایران می پردازیم که این مقاله بر اساس تجربه واقعی ما و سایر کاربران نوشته شده است. امیدواریم که برای شما مفید واقع بشه و بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشید.

بهترین هاست برای وردپرس

بهترین هاست برای وردپرس

هاست وردپرس ایران سرور

به نظر من و خیلی های دیگه یکی از بهترین گزینه ها برای هاست وردپرس شرکت ایران سروره که هاست با کیفیت و بسیار خوبی با هزینه معقول و به صرفه ای رو ارائه می کنه.

هاست وردپرس ایران سرور

هاست وردپرس ایران سرور

هاست وردپرس ایران سرور رو میخوام

مزایا :

  • سرور بسیار پر سرعت و خوب
  • قیمت گذاری و ارائه سرویس ها با حجم و ترافیک متنوع
  • تاثیر خوب روی سئو سایت
  • کیفیت خوب سرور های OVH/Hetzner

معایب :

  • عدم وجود سرور های ایران برای هاست وردپرس

 

هاست وردپرس میزبان فا

به نظر ما هاست وردپرس میزبان فا رقیب جدی برای هاست های وردپرس ایران سروره و باید نگاه جدی بهش داشته باشید.

 

هاست وردپرس میزبان فا

هاست وردپرس میزبان فا

 

هاست وردپرس میزبان فا رو میخوام

مزابا :

ارائه هاست وردپرس در سرورهای ایران

سرعت خوب سرور ها

معایب :

عدم ارائه هاست های با حجم های کم

 

هاست وردپرس وب رمز

جوری که از سایز کاربران اطلاع جمع کردیم هاست وردپرس وب رمز هم میان هاست های وردپرسی که ارائه میشه جزو هاست های خوب هستش.

هاست وردپرس وب رمز

هاست وردپرس وب رمز

هاست وردپرس وب رمز رو میخوام

فرق میان هاست معمولی با هاست وردپرس

این موردی مهمیه که یک سری از شرکت ها بخاطر این که الان اکثر وب سایت ها با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی میشه، هاست هاشون رو با اسم هاست وردپرس ارائه میکنند یعنی در واقع فقط اسم سرویس رو عوض میکنند و هاست همون هاسته ! خب این واقعیته. ولی چند تا از شرکت ها هستند مثل ایران سرور و میزبان فا تا جایی که اطلاع داریم که این سرویس ها فقط اسمشون عوض نشده و یکسری تغییرات و بهینه سازی هایی نیز برای این مورد انجام شده براشون.

ما در شرکت های خارجی هم هاستی با عنوان هاست وردپرس رو داریم و این گواهیه که واقعا همچین سرویس هایی وجود داره اما در ایران تا چه اندازه این بهینه سازی ها و کانفیگ ها انجام شده زیاد مشخض نیست.

 

کد تخفیف هاست وردپرس

در مقاله دیگر سایت که بهترین هاست های ایرانی رو معرفی کردیم کدهای تخفیف شرکت های هاستینگ رو هم قرار دادیم، همچنین یک ویدئو خوب در مورد معرفی بهترین شرکت ها داریم که میتونید مشاهده کنید.آرش حیدری

اولین هاست خودم رو سال 88 برای اولین وبلاگ وردپرسیم خریدم، ازون زمان تا به الان تقریبا با اکثر شرکت های هاستینگ ایران به عنوان کاربر کار کردم، این سایت اشتراک من و شما از تجربه کاری خودمون با شرکت های هاستینگ ایران برای کاربران جدیده.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *